Kokles


Par kokliskiem pasākumiem.
jūlijs 1, 2009, 15:15
Filed under: Uncategorized

Biju pazudusi uz kādu laiku, bet nu ir laiks Jūs informēt par tuvākajiem pasākumiem, kas saistīti ar mani un ar manām kokliskajām izdarībām:

1.   4. jūlijs(sesdiena) – Lielais Krasta Lido, piemīlīgā āra skatuvītē, pulkst.13 un 15, varēsiet baudīt kokļu mūziku Vecumnieku mūzikas un mākslas skolas koklētāju ansambļa atskaņojumā (vad. Latvīte Podiņa)

2.  11. jūlijs(sesdiena) – kādā jaukā Cēsu pilsētas nomales mājiņā, dzimšanas dienas svinībās, pasākums var ieilgt visu nakti 🙂 – dzirdēsiet “Vētras saites” ar elektriskās kokles un, protams,ar Latvītes Podiņas piedalīšanos.

3.  18. jūlijs(sesdiena) – Cesvaines pilsētas svētkos piedalīsies gan “Vētras saites”, gan arī VMMS koklētāju ansamblis, pasākumi norisināsies visas dienas garumā un visās jaukākajās muzicēšanas vietās Cesvainē… tā ka ir laiks iepazīt Latviju un pie reizes izbaudīt kokļu mūziku!

Starp cituhttp://www.draugiem.lv/music2/artist/?id=57566    –     šeit var iepazīties ar jauno “Vētras saišu” skaņdarbu – “Lidojums”. Liles paldies mūzikas idejas autoram Ģirtam Pavēnim un māsteram Cukuram!

Veiksmi Jums visiem vasarā!!! 🙂


Atstāt komentāru so far
KomentētKomentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.%d bloggers like this: