Kokles


Kokles satiekas Komponistu savienībā!
jūnijs 29, 2010, 15:15
Filed under: Uncategorized

Šeit nu ir tā retā iespēja, kad dažādas kokles un dažādi kokles mūzikas stili satiekas vienuviet! Paldies Laimai par uzņemšanos un uzdrīkstēšanos koncerta organizēšanā, piedāvāju Jums iepazīties ar viņas pašas sagatavoto relīzi!


Kas vieno džeza etīdes, fado, tradicionālo,
ne tik tradicionālo un vēl akadēmisko mūziku?

„KOKLES” Latvijas Komponistu savienībā

1. jūlijā plkst. 18:30 Latvijas Komponistu savienībā skanēs gan latviešu, gan cittautu, gan akadēmiskā, gan neakadēmiskā, gan tradicionālā, gan ne tik tradicionālā mūzika koklēm un ar koklēm.

Koncerta programma tik pat dažāda un daudzveidīga kā tās dalībnieki: Laima Jansone, Latvīte Podiņa, grupa „EtnoM”, kuras sastāvs izveidojies no JVLMA etnomuzikoloģijas studentiem un absolventiem, „Duo L&L” jeb kas notiek, atstājot kokli un vijoli divatā, „Vētras saites” noskaņu mūzika, radīta apvienojot mūsdienīgi apskaņotu kokli ar ģitāru un perkusijām, jaunizveidojies akadēmisko kokļu kvartets „Smilšu pulkstenis”, jauniešu folkloras kopa „Rudzi”, nesen tapusī etnotransa grupa „Pērkonvīri un Laima”, kuras skanējumā savienojas baltu reģiona sitaminstrumenti un kokles. Koncerta vadība Elīnas Štoļdes rokās.

Koncerta ne tik oficiālajā daļā paredzēti danči kokļu pavadījumā un kokļu jam session Dinas Liepas vadībā. Vēl jo vairāk ne tik oficiālajā daļā ir aicināts piedalīts jebkurš interesents, kuram ir kokle un vēlme saspēlēt ar citiem. Līdzi jāņem kokle un jāsaskaņo tā ar citiem do mažorā!

Uz tikšanos 1. jūlijā!

http://www.draugiem.lv/laimajansone


Atstāt komentāru so far
KomentētKomentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.%d bloggers like this: