Kokles


Caur stiklu
Oktobris 4, 2012, 15:15
Filed under: Uncategorized

Vēlā pirmdienas vakarā man sanāca piedalīties mūzikas performanču mazprojektā “Caur stiklu”, kur idejas autors ir jaunietis Toms Taukulis.

Laikam daudz vēlāk uzzinātu par šādu lielisku projektu, ja mani nepieaicinātu spēlēt lieliskā sastāvā dziesmas “Word” autore Elizabete Balčus kopā ar Rūdolfu Dankfeldu un Pēteri Ozoliņu.

Šinī projektā jau piedalijušies tādi mūziķi kā Imants Daksis, Baložu pilni pagalmi, Sus Dungo, Stūrī zēvele, Gaujarts u.c., kopā pagaidām 10 performances.

“«Caur stiklu» ir vieta, kur akustiskā veidā satiekas mūzika, cilvēki un kino. Šāds mūzikas pasniegšanas formāts ir pats tīrākais, patiesākais un neietekmējamākais, tieši tāpēc ir vērts ņemt rokās instrumentus un kameru, to visu iemūžināt un pēcāk arī sniegt publiskai apskatei. Process savā vienkāršībā pārspēj visu, ko šobrīd spējis «uzpūst» lielais mūzikas balons, bet savā saistošumā ir neizmērāmi tīrs un skaists. Tieši tāpēc arī netiek pretendēts uz lielām inovācijām vai izvirtībām, jo līdzīga tipa projekti, protams, jau pastāv ārpus Latvijas un arī tepat, tomēr lielākajai daļai no tiem virsū ir uzspiests «zīmogs», kas to visu uzreiz padara nesimpātisku. Visa pamatā ir jābūt entuziasmam no visām pusēm – tieši tā arī es redzu šo vienu video vācelīti vietnē «YouTube», kurā šobrīd lēnām krājas pašmāju brūvētās skaņas un domu par apstāšanos nav galīgi un arī nebūs.” – tā pats autors. Info – TVNET


Atstāt komentāru so far
KomentētKomentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.%d bloggers like this: