Kokles


Kokles Rakstniecības un mūzikas muzejā
Decembris 12, 2012, 15:15
Filed under: Uncategorized

Kokļu studijas Kārta mūziķes 19. decembrī plkst. 19:00 Rakstniecības un mūzikas muzejā sniegs koncertu Burvīgs kokļu koncerts.

Kokļu kvartets vēlas mainīt stereotipus par kokli kā garlaicīgu un intravertu mūzikas instrumentu, popularizēt kokļu mūziku un mazināt aizspriedumus pret to. Studija Kārta kokles spēles māku apvieno ar laikmetīgu, senajam mūzikas instrumentam piemērota repertuāra izvēli. Kokļu mūzikai pēdējā laikā pievērsušies arī vairāki latviešu komponisti, kuru skaņdarbi piedāvā jaunas instrumenta skanējuma iespējas, izmantojot dažādus efektus un spēlēšanas paņēmienus.

Burvīgā kokļu koncertā mūziķes klausītājus priecēs ar mūsdienīgu kokļu mūziku, kas īpaši izmeklēta klusajam un mierīgajam pirmssvētku laikam. Vakara gaitā skanēs Raimonda Tigula, Valta Pūces, Antonio Vivaldi, Kloda Debesī, Pītera Pringla, Bernāra Andrē, Latvītes Podiņas un citu autoru skaņdarbi.

Ieejas maksa Ls 1,50, pensionāriem, studentiem un skolēniem – Ls 1. Biļetes uz koncertu iegādāties varēs koncerta norises dienā Rakstniecības un mūzikas muzejā (Rīgā, Pils laukumā 2).

 


Atstāt komentāru so far
KomentētKomentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.%d bloggers like this: