Kokles


Bahs un kokle
janvāris 14, 2014, 15:15
Filed under: Uncategorized

Koncertprogramma

BAHS un KOKLE

J.S.Baha mūzika kokļu ansambļa CANTATA izpildījumā

 J.S.Bahs (1685 – 1750) – baroka laika vācu komponists, kurš tiek uzskatīts par vienu no visu laiku izcilākajiem skaņražiem. Savas dzīves laikā Bahs tika godāts kā izcils ērģelnieks un klavesīnists, bet netika atzīts kā komponists, un tikai pēc ļoti daudziem gadiem, mūzikas satura filozofiskais dziļums un ētiskā jēga ģeniālos skaņdarbus izvirzīja pasaules šedevru vidū

Koncertorganizācijas AVE SOL koklētāju ansamblis CANTATA dibināts 2010.gadā. Tajā ir apvienojušās Rīgas P.Jurjāna mūzikas skolas absolventes un audzēknes, kuras mācību laikā ir kļuvušas par dažādu Latvijas un starptautisku konkursu un festivālu laureātēm gan kā solistes, gan kā ansambļa dalībnieces. CANTATA repertuāru veido gan latviešu tautas mūzikas apdares, gan dažādu laikmetu un stilu mūzikas pārlikumi koklētāju ansamblim. Ansamblī muzicē Dārta Zelma Skrastiņa, Līga Griķe, Madara Ivanovska, Katrīna Anna Skrastiņa un Sabīne Ādamsone. Mākslinieciskā vadītāja Anda Eglīte.

Koncertprogramma BAHS un KOKLE klausītājiem piedāvās baudīt izcilā vācu komponista mūzikas burvību, iespējams, mazliet neparastākā – tikai latviešu koklei raksturīgā nokrāsā.

Bahs un kokle


Atstāt komentāru so far
KomentētKomentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.%d bloggers like this: